Zaprojektuj własną koszulkę MADISSO
przez Agnieszka

 Na czym polega zabawa? Już wyjaśniamy. Startujemy 8.07.2016 i czekamy na Wasze pomysły na nadruk. Wy tworzycie własną grafikę, przesyłacie ją nam na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  , my dodajemy zdjęcie Waszej pracy na naszym FP na facebook'u. Dodane zdjęcia będą ogólnodostępne, a wygra grafika, która zyska najwięcej polubień. Co jest nagrodą? Nagrodą jest koszulka damska oraz wykonanie na niej Waszej autorskiej grafiki.

Na zgłoszenia czekamy od 8.07.2016 do południa 29.07.2016. Galeria konkursowa będzie dostępna od dnia zakończenia przyjmowania zgłoszeń, tak aby wszyscy mięli równe szanse. Zaproście do głosowania swoich przyjaciół i znajomych-Wasze szanse się zwiększą. Głosowanie będzie trwało 2 tygodnie.

A teraz szczegóły dotyczące prac.
Format grafiki A4 lub A3, wykonana czarnym kolorem,  może to być skan autorskiego obrazka, jak również prace stworzone w programach graficznych. Uczestnik zabawy wysyłając swoją pracę wyraża zgodę na umieszczenie jej w albumie konkursowym i wykorzystanie pracy w celu stworzenia nadruku. 

12 sierpnia o godzinie 12:00 wyjaśni się, która praca wygrała!!!

Osobę, której praca zyskała najwięcej polubień prosimy o kontakt mailowy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu ustalenia szczegółów dotyczących pracy, rozmiaru koszulki. Zastrzegamy jednak, że w celu wykonania jak najlepszej jakości nadruku mogą być konieczne drobne zmiany, które z pewnością skonsultujemy ze zwycięzcą. Wymiary koszulek prezentujemy w tabelce poniżej: 

Rozmiar S M L XL
Długość całkowita 55 cm 58 cm 61 cm 62 cm
Obwód klatki piersiowej 84 cm 88 cm 92 cm 96 cm
Obwód w pasie 78 cm 82 cm 84 cm 90 cm

   

Dodatkowo dla zwycięzcy PREZENT NIESPODZIANKA ! 

Tak więc zaczynamy zabawę " Zaprojektuj własną koszulkę z MADISSO " ! 
Pozwodzenia!!!