Polityka prywatności
Podstawowe informacje

Witamy na naszej stronie Polityka prywatności! Gdy użytkownik korzysta z usług strony internetowej, powierza nam swoje dane. Niniejsza Polityka prywatności ma na celu pomóc zrozumieć, jakie dane zbieramy, dlaczego je zbieramy i jak to robimy. Poprzez wymianę informacji z nami, możemy uczynić nasze usługi jeszcze lepszymi dla Ciebie. Na przykład, możemy pokazać Ci trafniejsze wyniki wyszukiwania i produkty, które mogą Cię zainteresować. Przy korzystaniu z naszych usług, chcemy jasno określić zakres gromadzonych danych oraz w jaki sposób można chronić swoją prywatność. To jest ważne; mamy nadzieję, że znajdziesz trochę czasu, aby ją przeczytać uważnie. Pamiętaj, że masz kontrolę nad swoimi informacjami i możesz chronić swoją prywatność i bezpieczeństwo. Staraliśmy się opisać to tak prosto, jak to możliwe.

Prawo do wglądu, poprawiania i usuwania danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych

Nasi klienci mają prawo do wglądu, poprawiania i usunięcia danych osobowych odnoszących się do nich, i do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, poprzez złożenie pisemnego wniosku, w dowolnym momencie. Spółka dokłada wszelkich starań, aby umieścić w miejscu odpowiednie środki ostrożności w celu ochrony bezpieczeństwa i prywatności danych osobowych oraz zapobiec ich zmianie, uszkodzeniu, zniszczeniu lub dostępowi przez nieupoważnione osoby trzecie. Jednakże Spółka nie kontroluje za każdym ryzyka związanego z korzystaniem z Internetu, a zatem ostrzega użytkowników o potencjalnych zagrożeń związanych z funkcjonowaniem i korzystaniem z Internetu. Strona może zawierać linki do innych stron internetowych lub innych źródeł internetowych. Jako że firma nie może kontrolować tych stron internetowych i źródeł zewnętrznych, Spółka nie ponosi odpowiedzialności za te strony internetowe i źródła zewnętrzne, i nie może być pociągnięta do odpowiedzialności za treści, reklamy, produktów, usług lub innego materiału dostępne na lub z tych stron lub źródeł zewnętrznych.

Zarządzanie danymi osobowymi

Można przeglądać i edytować swoje dane osobowe online dla wielu z naszych usług. Można również dokonywać wyborów dotyczących gromadzenia i wykorzystywania tych danych. Można też uzyskać dostęp i kontrolować swoje dane osobowe które będą zależeć z których usług korzystasz. Można wybrać, czy chcesz otrzymywać materiały promocyjne z naszej strony internetowej, e-mail, SMS, poczty fizyczną i informacje telefoniczne. Jeśli otrzymasz e-mail lub SMS promocyjny od nas i chciałbyś zrezygnować, możesz to zrobić postępując zgodnie ze wskazówkami zawartymi w tej wiadomości. Można również dokonać wyboru co do otrzymywania e-maila promocyjnego, rozmów telefonicznych i poczty odwiedzając swój panel osobisty, który pozwala aktualizować informacje kontaktowe, zarządzać preferencjami kontaktów, zrezygnować z subskrypcji e-mail i wybrać, czy udostępnić swoje dane kontaktowe naszym partnerom. Te wybory nie mają zastosowania do obowiązkowych usług komunikacyjnych, które są częścią niektórych usług witryny sieci Web.

Zbierane informacje

Nasza strona gromadzi dane, aby skutecznie działać i zapewnić najlepszą jakość naszych usług. Należy podać niektóre z tych danych bezpośrednio, na przykład podczas tworzenia konta osobistego. Otrzymujemy też dane poprzez rejestrowanie sposobu interakcji z naszymi usługami, na przykład, przy użyciu technologii plików cookie, oraz po otrzymaniu raportów o błędach lub danych użytkowania z oprogramowania zainstalowanego na urządzeniu. Możemy również uzyskać dane od osób trzecich (w tym innych firm). Na przykład, uzupełnienie danych zbieranych przez zakup danych demograficznych od innych firm. Mamy również korzystać z usług innych firm, aby pomóc nam określić lokalizację na podstawie adresu IP, w celu dostosowania niektórych usług na rzecz danej lokalizacji. Dane gromadzone zależy od usług i funkcji, których używasz.

Jak wykorzystujemy Twoje dane

Nasza strona internetowa korzysta z danych zbieranych w trzech podstawowych celach: do prowadzenia naszej działalności i świadczenia (w tym poprawy i personalizacji) usług, które oferujemy, wysłania informacji, w tym informacji promocyjnych i wyświetlania reklam. Realizując te cele, łączymy dane zbierane przez różne mechanizmy witryn internetowych, których używasz w celu uzyskania bardziej płynnego, spójnego i spersonalizowanego działania. Jednak, aby zwiększyć prywatność, mają one wbudowane zabezpieczenia technologiczne i proceduralne mające na celu zapobieganie pewnym kombinacjom danych. Na przykład, możemy przechowywać dane które zbieramy od ciebie, gdy jesteś nieuwierzytelniony (nie zalogowany) oddzielnie od wszelkich informacji o koncie, które bezpośrednio identyfikują Ciebie, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail lub numer telefonu.

Udostępnianie informacji

Udostępniamy dane osobowe za Twoją zgodą by zrealizować transakcję lub dostarczyć usługi, które autoryzujesz. Na przykład, udostępnimy treści osobom trzecim, kiedy mówią nam, powiesz aby to zrobić. Podając dane dotyczące płatności, aby dokonać zakupu, będziemy udostępniać dane dotyczące płatności z banków i innych podmiotów, które przetwarzają transakcje płatnicze lub inne usługi finansowe oraz w celu zapobiegania oszustwom i zmniejszeniu ryzyka kredytowego. Ponadto możemy udostępnić Twoje dane osobowe do naszych kontrolowanych jednostek powiązanych. Będziemy także udostępniać dane osobowe dostawcom lub agentom działającym w naszym imieniu do celów opisanych w niniejszym oświadczeniu. Na przykład firma wynajęta do zapewnienia wsparcia obsługi klienta i pomocy w ochronie i zabezpieczeniu naszych systemów i usług może mieć dostęp do danych osobowych w celu realizacji swoich usług. W takich przypadkach firmy te muszą spełniać nasze wymagania dotyczące prywatności i bezpieczeństwa danych i nie mogą korzystać z danych osobowych, które otrzymują od nas do innych celów.

Pozostałe informacje

W związku z możliwymi zmianami w prawie w przyszłości treść polityki prywatności może ulegać zmianie. Korzystanie ze strony www.madisso.com po wejściu w życie zmian oznacza ich akceptację. Korzystając ze strony internetowej pod adresem www.madisso.com, użytkownik wyraża zgodę na zasady i warunki przetwarzania danych opisane w niniejszej Polityce prywatności. Administratorem danych osobowych jest ARTIVA Spółka z o.o. z siedzibą w Piekarach Śląskich (41-940) przy ul. Wyszyńskiego 85.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.